Halı yıkama

halı yıkama

Halı yıkama hizmetleri sayfamıza hoş geldiniz. Zeytinburnu Öznur halı temizleme ve yıkama fabrikası olarak Zeytinburnu, İstanbul ilçesinde tüm mahallelerinde halı temizleme ve yıkama hizmetleri vermekteyiz. %100 hijyen kurallarına uygun halı yıkama hizmetleri sunan Zeytinburnu halı yıkama fabrikamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

Halılarınız Nasıl Yıkanıyor

Halılarınız aşağıdaki işlemlerden geçerek hijyenik olarak yıkanmakta ve temizlenmektedir.

  • Halılar halı çırpma makinesinde çırpılarak tozları tamamen arındırılır ve yıkama için uygun hale getirilir.
  • Halılar tam otomatik halı yıkama makinesi ile el değmeden temiz şebeke suyu ile yıkanır ve temizlenir.
  • Halılarınız halı sıkma makinesinde sıkma işleminden geçirilir ve sıkım işlemi ile sudan arındırılır.
  • Halılar halı kurutma odalarına alınarak, Dış etkenlerden bağımsız kurutularak nemden tamamen arındırılır.
  • Halılarının kurutma işleminin hemen ardından son kontrol bölümünde kontrol edilerek leke kontrolü yapılır var ise lekesi tamamen çıkarılır.
  • Halılarınız son kontrol işleminin hemen ardından düzgün bir şekilde paketlenerek teslime hazır hale getirilir.
  • Halılarınız ücretsiz servis aracımız ile siz değerli müşterilerine teslim edilir ve işlem tamamlanır.

Halılarınız yukarıdaki işlemlerden geçmekte ve sizlere ter temiz olarak teslim edilmektedir.

Halı Yıkama’da Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

Zeytinburnu Öznur halı temizleme ve yıkama fabrikamız profesyonel halı temizleme ve yıkama fabrikasıdır ve siz değerli müşterilerinin sağlığına önem vermektedir. Halı temizleme ve yıkama hizmetlerinde otomatik halı yıkama makinesi kullanan fabrikalar tercih edilmelidir, Nedeni ise otomatik halı  temizleme ve yıkama makinesi kullanan fabrikalar halılarınızı tek suda yıkamaktadır ve halılarınız tek suda şebeke suyu ile yıkandığı için renk karışması, bozulma ve aynı sular tekrar tekrar kullanılmadığı için temiz su ile hijyen sağlanmaktadır.

Hangi Tür Halıları Temizliyoruz

Firmamız Çin halısı, Step halı, Nepal halı, Shagy, Packwork halısı, Milas halısı, Uşak halısı, İran halısı, Isparta halısı, Tibet halısı olmak üzere tüm yörelerin tüm çeşit halılarını yıkamakta ve temizlemektedir.

Zeytinburnu Öznur halı temizleme ve yıkama fabrikası Profesyonel halı temizlik şirketleri arasında en iyi firmalardan biri olup uygun fiyat koşulları ile ipek, yün ve diğer halı çeşitlerini garanti kapsamında yıkamaktadır.

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Zeytinburnu halı temizleme ve yıkama fabrikamız Zeytinburnu, İstanbul da en uygun fiyat koşulları ile garantili ve temiz halı temizleme ve yıkama hizmetleri sunan halı temizleme ve yıkama fabrikalarının başında gelmektedir. Halı temizleme ve yıkama fiyatları yıkanacak ve temizlenecek halının türüne ve cinsine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak halı temizleme ve yıkama fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi isteyiniz.

Halı Yıkama İletişim Numaralarımız

Zeytinburnu Öznur halı yıkama fabrikasına 7/24 internet sitemizde bulunan online müşteri destek numaralarından ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Zeytinburnu ilçesinin tüm mahalle, Cadde ve Sokaklarından 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan Öznur halı temizleme fabrikası halı temizleme ve yıkama hizmetlerinde kaliteyi ilke edinmiş ve profesyonel personeller ile çalışmaktadır.

Güler yüzlü ekip, Kaliteli hizmet için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Saygılarımızla,İstanbul Avrupa yakası Zeytinburnu, Öznur halı yıkama.

 

One thought on “Halı yıkama

  1. Merhabalar, Zeytinburnu halı yıkama fabrikası işini iyi yapan, kaliteli, uygun fiyatlı, temiz halı yıkama fabrikasıdır.
    Zeytinburnu nda oturan tüm komşularıma tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir